przejazd busem

Niedrogie przewozy do Niemiec

Jest wiele osób, które nie lubią podróżować samolotami, ceniąc sobie możliwość podziwiania krajobrazów zza szyby. Oczywiście, większość z nas wybiera zwykle autobusy lub autokary, tymczasem jednak pojawiła się nowa, ciekawa alternatywa.

Profesjonalny przewóz osób

przejazd busem Wszyscy przyzwyczailiśmy się, że jeśli transport na trasach międzynarodowych, to do wyboru będziemy mieć autokar lub autobus. Jednakże, od niedawna mamy dostępną ofertę prywatnych przewoźników, zapewniających przejazdy na trasach międzynarodowych z wykorzystaniem busów. Nie mówimy jednak o takich, znanych z naszych dróg, ale o całkowicie nowej flocie pojazdów, z węzłem sanitarnym i dostępem do wielu udogodnień. Co ciekawe, przewozy do Niemiec z Lublina nie są drogie, jak w przypadku przewoźników tradycyjnych, gdyż za bilet zapłacić trzeba, niemal, o połowę mniej. To spora różnica, zwłaszcza dla osób, podróżujących w zorganizowanej grupie lub par, lubujących się w niekonwencjonalnych wypadach. Warto również nadmienić, że bilety warto rezerwować, nawet, z miesięcznym wyprzedzeniem, albowiem zagwarantuje nam to, że ich cena będzie niższa niż na kilka dni przed wybranym terminem. W przypadku chęci zarezerwowania biletów lub zadania, nurtujących nam pytań, należy skorzystać ze stron internetowych wybranych przewoźników. Jeżeli natomiast idzie o możliwość przewożenia zwierząt, to na ten czas, nie jest to dozwolone.

Prywatni przewoźnicy weszli w branżę przewozową bardzo gładko, gdyż wypełnili lukę i zlikwidowali, jakby nie było, duopol, polegający na konieczności dokonania wyboru pomiędzy przejazdem autobusem lub autokarem. Wszak bus to znacznie lepszy środek transportu, gdyż dojeżdża na miejsce szybciej od wyżej wymienionych pojazdów, a przy tym cena przejazdu jest wyraźnie niższa.