tani leasing samochodu

Tani leasing samochodów

Prowadząc firmę handlową, z pewnością będziemy potrzebowali samochodu  i to najlepiej nowego, aby był bezawaryjny. Jego zakup to przeważnie koszt rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych, zatem wielu przedsiębiorców szuka alternatywnych rozwiązań.

Czy warto korzystać z leasingu?

tani leasing samochoduBez względu jak będziemy korzystać z pojazdu w firmie, to zawsze najważniejsze jest, aby był sprawy. W związku z tym  najbardziej są pożądane nowe modele, które mają jeszcze gwarancję i darmowe serwisy. Jeżeli nie chcemy z różnych względów ich kupować, to można wynająć albo też wziąć w leasing. Szczególnie ciekawe jest ostatnie rozwiązanie, ponieważ leasing pozwala na dowolne korzystanie z nowego pojazdu, bez konieczności jego kupowanie. Firmy leasingowe przeważnie oferują nowe pojazdy, które klienci użytkują na określonych w umowie zasadach i przez czas trwania umowy. Co ciekawe, po jej zakończeniu, leasingobiorca może pojazd wykupić za niewielką część jego kwoty, przez co staje się jego pełnoprawnym właścicielem. Jeżeli chcemy podpisać umowę na leasing samochodów Szamotuły są jednym z wielu miast, gdzie działa znana firma leasingowa. Przeważenie w tej branży są udostępniane samochody osobowe i dostawcze, ale są też firmy, które specjalizują się w leasingu maszyn rolniczych, budowlanych lub też sprzętu komputerowego. Umowa między leasingodawcą a leasingobiorcą jest zawierana na czas określony, z możliwością wykupu przedmiotu leasingu. Nie jest to obowiązkowe, ale wielu przedsiębiorców tego dokonuje, ponieważ jest opłacalne rozwiązanie.

Na rynku działa obecnie nawet kilkadziesiąt firm leasingowych, które oferują swoim klientom atrakcyjne warunki cenowe, przy umowach leasingowych na pięć, siedem czy nawet dziesięć lat. Ze względu na korzyści, nie brakuje chętnych do skorzystania z oferty.